Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Pokaż boczne menu

Maź żywokostowa

24.00 40.00 
Maź żywokostowa przyspiesza regenerację kości i stawów, pozytywnie wpływając na elastyczność i gładkość ciała z zachowaniem swych właściwości przeciwbólowych (reumatyzm) i pielęgnujących.

Maź żywokostowa z arniką

30.00 
Maź żywokostowa z arniką stworzona jest na bazie receptury aptecznej.

Maź żywokostowa z podagrycznikiem

29.00 50.00 
Maź żywokostowa z podagrycznikiem – łagodzi bóle zdeformowanych stawów (dna moczanowa). Ma zastosowanie przeciwzapalne, zmniejsza hemoroidy i owrzodzenia żylakowate.

Maź żywokostowa z rokitnikiem

28.00 
Maź żywokostowa z rokitnikiem stworzona jest na bazie receptury aptecznej.

Maź żywokostowa z widłakiem

29.00 
Maź żywokostowa z widłakiem – wzmacnia osłabione mięśnie, działa w artretyzmie. Łagodzi skurcze. Działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo.

Maź żywokostowa z żyworódką

29.00 
Maź żywokostowa z żyworódką – przeznaczona jest do pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Odżywcze właściwości żyworódki sprawiają, że skóra staje się sprężysta, gładka i odpowiednio nawilżona. Doskonale nadaje się przy popękanym naskórku dłoni i rogowaciejącym naskórku stóp oraz przy stanach zapalnych.

Olej żywokostowy

18.00 41.00 
Olej żywokostowy – czyli żywokost lekarski.

Olej żywokostowy z gojnikiem

20.00 180.00 
Olej żywokostowy z gojnikiem pomaga przy złamaniach, zwichnięciach i stłuczeniach, w stanach zapalnych ścięgien i zakrzepowym zapaleniu żył. Silnie rozgrzewa, a związki czynne przechodzą głęboko.

Olej żywokostowy z podagrycznikiem

22.00 49.00 

Olej żywokostowy z podagrycznikiem. Połączenie tych składników sprawia, że preparaty działają wielopłaszczyznowo i przynoszą ulgę przy wielu schorzeniach. Dzięki oryginalnej, tradycyjnej recepturze macerowania składników w oleju rzepakowym (jednym z najbardziej trwałych) produkt końcowy zachowuje swoje lecznicze właściwości przez bardzo długi czas.

Olej żywokostowy z podagrycznikiem i gojnikiem

23.00 52.00 
Olej żywokostowy z podagrycznikiem i gojnikiem to preparat naturalny który działa wielopłaszczyznowo i przynosi ulgę przy wielu schorzeniach.

Olej żywokostowy z uczepem

26.00 55.00 

Olej żywokostowy z uczepemstosowany do pielęgnacji i miejscowej regeneracji skóry problemowej. Działa przeciw łuszczycowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, pomaga przy atopowym zapaleniu skóry. Ma działanie wygładzające, pielęgnujące i regenerujące.

Smalec gęsi z żywokostem

27.00 49.00 
Smalec gęsi z żywokostem jest skuteczną od dawna stosowaną metodą leczenia dróg oddechowych.